Ризики самостійної заміни акумулятора Айфону

Заміна аккумулятора iPhone вдома – Чи варто ризикувати?

Акумулятор для iPhone є вкрай важливою частиною пристрою. Саме він відповідає за те, що пристрій буде функціонувати повноцінно та можна буде спокійно розраховувати час безперебійної роботи з програмами. Якщо при ударі пошкодити iPhone чи неправильно його заряджати, акумулятор може вийти з ладу.

Ремонт айфонів справа досить клопітка. Навіть, заміна акумулятора в iPhone потребує професійних знань та навичок. Отож, найкращим виходом при виникненні неполадок, буде звернення до професіоналів.
Аккумулятор можливо замінити і в домашніх умовах, але в першу чергу потрібно задуматись чи варто ризикувати своїм пристроєм.

Ремонт Айфонів у Львові

Заміна акумулятора iPhone в домашніх умовах

Насамперед, необхідно придбати новий якісний акумулятор. Цей етап вже є доволі складним, тому, що сертифікований і перевірений товар може запропонувати тільки професійний сервісний центр. При самостійній заміні акумулятора, потрібно обрати добре освітлене місце для роботи. Невід’ємним буде і додатковий простір для розташування запчастин, інструментів та кріпильних елементів.

  • Найперше необхідно викрутити гвинти у нижній частині корпусу. Після цього відкласти їх обережно вбік і до нижньої частини екрану прикріпити присоску із набору iReplace. За кільце присоску потрібно потягнути вгору, а спеціальним інструментом одночасно підчепити корпус і провести ним вздовж до верхньої частини, де розміщена кнопка Home і фронтальна камера. Робота повинна бути дуже акуратною. Далі необхідно від’єднати шлейф, кнопку Home, фронтальну камеру та відкласти в сторону екран.
  • Наступним етапом буде витягування аккумулятора за допомогою спеціально язичка. Якщо у iPhone вже проводились заміна акумулятора, це виконати буде складніше. Усі дії потрібно виконувати обережно, щоб уникнути сильного вигину акумулятора. Якщо вилучити батарею не вдається, можна допомогти собі тупими пластиковими предметами, однак використовувати можна їх тільки зі сторони корпусу, щоб не сталося пошкодження електронних компонентів. Після вилучення акумулятора, потрібно видалити залишки клею по периметру екрану та корпусу.
  • На корпус нової батареї потрібно нанести двосторонній скотч, після чого сам акумулятор розмістити так, щоб шлейф з’єднався з конектором.
  • Наступним етапом є відновлення клейового шару по периметру корпусу. Із синьої плівки потрібно видалити захисний шар і розташувати її по всьому периметру корпуса. Прямокутний виріз повинен знаходитися в районі камери. Саму проклейку необхідно розгладити, а основу, що її утримує, видалити.

Після цього iPhone можна збирати. Всі дії необхідно виконувати у зворотній послідовності.

Професійний ремонт iPhone 

Самостійний ремонт iPhone заняття можливе, однак досить небезпечне та ризиковане. Далеко не рідкість, коли у сервісний центр звертаються люди, які намагались самостійно замінити акумулятор, однак вже не змогли зібрати iPhone назад. Досить часто під час розбирання пристрою, виникають різноманітні пошкодження, які потім дуже дорого ремонтувати або ще гірше – пристрій ремонту не підлягає.

Для самостійної заміни акумулятора, окрім якісної деталі для заміни, необхідно мати відповідний набір інструментів та спеціальне програмне забезпечення. Тож новачкам братись до самостійного ремонту точно не варто.

Спеціалісти сервісного центру проводять якісну заміну акумулятора і дають гарантію на ремонт.

До того ж фахівець не тільки підключить нову батарею, а й зможе перевірити усі компоненти пристрою, щоб зрозуміти, унаслідок чого попередній акумулятор вийшов з ладу.