Ми в центрі міста: вул.Дороша 2 , бічна Костя Левицького | пн-пт. з 10.00 до 20.00

Search

Block

Заміна термопасти в ноутбуці у Львові

Залиште заявку
Заповніть форму зв'язку на сайті або зателефонуйте нам.
Погоджуємо ремонт
Ремонт у зручний час на дому чи в нашому сервісі.
Перевірка
Перевіряєте якість проведеної роботи.
Оплата
Оплачуєте роботу і користуєтесь пристроєм.

Зараз ноутбуки використовуються для навчання, роботи, розваг кожного дня, проте далеко не всі знають, як правильно експлуатувати цю техніку та доглядати за нею. Справа у тому, що заміна термопасти в ноутбуці повинна відбуватися регулярно, інакше можуть трапитися проблеми під час використання й техніка буде вимикатися у неочікувану мить.

Якщо вас цікавить заміна термопасти у Львові, то можете за допомогою звернутися у сервіс Reboot Service. Гарантовано високоякісне, швидке та професійне обслуговування. Не рекомендуються заміняти термопасту самостійно, оскільки це може призвести до доволі серйозних ускладнень.

Переваги сервісного центру Reboot service

Терміновий ремонт протягом 1 дня

Досвід роботи понад 7 років

Власний склад запчастин для техніки

Ціни заміну термопасти в ноутбуці

Як часто потрібно міняти термопасту? Є декілька думок щодо цього питання. Хтось вважає, що замінювати цей елемент потрібно раз на два роки, проте це не зовсім так. Багато хто з експертів каже, що краще додавати новий склад хоча б раз на рік. Іноді необхідна й термінова заміна. Тоді не потрібно чекати, коли пройдуть строки, а одразу відносити ноутбук до майстра, щоб він замінив речовину. Термінове втручання необхідне, якщо ноутбук почав дуже сильно гальмувати, вимикатися кожного дня під час роботи.

*Ціни на послуги залежатимуть від складності роботи

#Вид робітВартість, грн
1Діагностика (безкоштовно, якщо ремонт проводиться в нашому сервісі)від 120
2Заміна термопасти в ноутбуцівід 250
3 Заміна термопасти в комп’ютерівід 250
4Заміна термопасти на відеокартівід 200
5Заміна термопасти на чіпсетахвід 220
+38 097 923 08 79

Контакти Reboot service

Reboot service вул. Дороша 2, м. Львів

пн-пт: 09.30 - 20.00

cб-нд: вихідні

097 923 08 79

Reboot service пл. Петрушевича 5, м. Львів

пн-пт: 10.00 - 19.00

cб: 10.00 - 16.00

063 945 47 46
097 923 08 79

Для чого потрібна термопаста?

Всі повинні були помічати, що під час роботи ноутбук починає у якусь мить дуже сильно грітися зсередини. Розробили навіть спеціальні столи та подушки, які повинні охолоджувати техніку, проте це ще не все. Обов’язкова заміна термопасти на процесорі інакше він просто перегорить.

Розробники доповнюють техніку спеціальним кулером або вентилятором, який охолоджує елементи, проте виключно цього виявляється недостатньо. Необхідно використовувати ще й термопасту. Вона вважається додатковим компонентом.

Якщо говорити про зовнішні характеристики цього елементу, то це пластичний матеріал, який зазвичай запропонований виробниками у сірому або білому кольорі. Раніше термопаста взагалі не використовувалася, оскільки не було такої значної потреби. Техніка не була занадто потужною та її не вмикали повністю на весь день. Зараз без неї не працює жоден ноутбук.

Коли речовина починає висихати або руйнуватися, робота техніки стає повільнішою, вона перегрівається, гальмує, іноді просто вимикається без попередження. Якісну термопасту виготовляють з невисихаючого складу, проте все одно потрібно проводити заміну, щоб матеріал не постраждав від окислення або корозії.

Як проводиться заміна термопасти?

Якщо взагалі немає ніяких навичок, то краще одразу дзвонити у сервісний центр та домовлятися щодо надання послуг. Це набагато простіше, безпечніше, аніж спочатку шукати, де можна придбати термопасту, а потім розбирати корпус. Намагатися її правильно замінити, зібрати все, як це було раніше. Якщо ви ніколи таким не займалися, то краще не піддавати ноутбук ще більшому ризику.

Спеціаліст замінює термопасту таким чином:

 • проводить діагностику техніки;
 • готує всі необхідні матеріали;
 • знеструмлює пристрій;
 • відкручує гвинти;
 • зрушує бічну панель;
 • знімає кулер;
 • прибирає радіатор;
 • чистить техніку від пилу, забруднень;
 • видаляє стару термопасту;
 • наносить нову речовину на процесор;
 • збирає ноутбук;
 • перевіряє роботу техніки.

Дуже важливо, щоб під час збірки спеціаліст якісно закріпив плату в корпусі, підключив всі елементи, оскільки є ризик, що нова термопаста пошкодить контакти, якщо потратить до них. Якщо діагностика показує, що все одно ноутбук працює не на 100%, то, можливо, система гальмувала не тільки через застарілу термопасту. Тоді майстер оглядатиме ноутбук далі та займатиметься вирішенням цього питання.

Back to Top
Product has been added to your cart