Ремонт комп’ютерів – сервісний центр

Сьогодні, комп’ютер – це не лише революційний прорив у світі техніки, але й справжній друг, в пам’яті якого зберігається безліч цінної та дуже важливої інформації. На жаль, з часом, комп’ютери, як і вся техніка, можуть вийти з ладу.
Причинами поломки приладу можуть стати, як поганий догляд зі сторони господаря, так і фактичний знос окремих його деталей.
У випадку фактичного зносу, комплектуючих елементів, їх легко можна замінити на нові та якісні. Крім того, завдяки правильній та своєчасній заміні запчастин ПК, подовжується термін його придатності. Окрім якісних деталей, варто звернути увагу на професіоналізм майстрів. У випадку, якщо комп’ютер не включається або ж сильно гріється, слід точно визначити причину не справності. До найпоширеніших причин потреби ремонту комп’ютера відносять пил та перевантаження окремих його компонентів. Після точного встановлення поломки та ліквідування її наслідків, розпочинається процес ремонту та відновлення даних. За допомогою професійного обладнання, сьогодні легко можна, як відновити інформацію, так і полагодити процеси роботи ПК. В залежності від складності поломки залежить швидкість ремонту комп’ютера.
Для того, щоб ремонт комп’ютерів у Львові пройшов швидко та якісно, його проведення варто довіряти тільки професіоналам.

Назва роботи Вартість роботи
Заміна windows 150 грн
Чистка від вологи і заміна термопасти і термопрокладок 150 грн
Заміна матриці /екрану 150 грн
Заміна корпусу 300 грн
Заміна wifi модуля 120 грн
Заміна клавіатури 100 грн
Заміна петель 180 грн
Заміна кулера 170 грн
Заміна батерейки біоса 75 грн
Заміна системи охолодження 200 грн
Заміна жорсткого диску Від 120 грн
Заміна гнізда живлення Від 200 грн
Заміна портів USB/LAN Від 200 грн
Виїзд індженера на дім 100 грн
Налаштування роутура 100 грн
Діагностика 120 грн, якщо ремонт в нашому сервісі, тоді безкоштовно