Ми в центрі міста: вул.Тершаковців 10 | Менцинського 7. Графік роботи: Пн-Пт - з 10 до 19, Сб - з 10 до 16:00

Search

Ремонт планшетів у Львові в сервісному центрі Reboot

Планшет – це сучасний, портативний комп’ютер, в пам’яті якого зберігається безліч цінної для користувача інформації. Завдяки своїй функціональності, компактним розмірам та малій вазі, попит на такі функціональні прилади сьогодні є більш, ніж популярним. Ціна на планшет є не високою, а можливості більш, ніж вражаючі. На жаль, як і будь-яка інша техніка, планшети теж виходять з ладу.
До найпоширеніших причин поломки планшету відносять:
• Пошкодження сенсорного екрану планшету;
• Механічні пошкодження після падіння;
• Проблеми у зв’язку використання не оригінальних зарядних приладів для планшету;
• Проблеми з програмним забезпеченням приладу;
• Пошкодження шлейфу;
• Необхідність заміни usb порту на планшеті;
• Неякісна прошивка планшету;
• Заміна або відновлення акумулятору.
Під час щоденного використання портативного ПК, не рідко, першим виходить з ладу сенсорний екран. Саме сенсорний дисплей планшету є надчутливим до навантаженням, саме тому, на ньому не рідко з’являються подряпини та сколи. Ремонт сенсорного екрану планшету є недорогим та не займає багато часу. А своєчасний ремонт планшету Львів дозволить знову насолодитися всіма барвами портативного ПК. Провести комплексну діагностику та якісний ремонт планшетів у Львові Ви зможете у компанії Reboot-service.

Планшети ціни на ремонтні послуги

Компанія Reboot-service пропонує професійний ремонт планшетів у Львові з гарантією якості. Саме в нас, Ви зможете, знайти як професійне обладнання для діагностики, так і команду досвідчених експертів. Ціна прошивки планшету, як і ціна ремонту будь-яких складових портативного ПК приємно здивує. Таким чином, ремонт планшетів у Львові від Reboot-service буде оперативним, якісним та зовсім не дорогим.
Компанія Reboot-service – це професійний ремонт планшетів леново та портативних ПК інших брендів з гарантією якості та по доступній ціні.

Назва роботи Вартість роботи
Заміна сенсора від 200 грн
Заміна екрану від 200 грн
Заміна роз’єму живлення Від 150 грн
Відновлення/перепрошивка Від 150 грн
Ремонт кнопки включення Від 80 грн
Back to Top
Product has been added to your cart