Ми в центрі міста: вул.Тершаковців 10 | Менцинського 7. Графік роботи: Пн-Пт - з 10 до 19, Сб - з 10 до 16:00

Search

Block

Полірування скла екрану iPhone у Львові

Залиште заявку
Заповніть форму зв'язку на сайті або зателефонуйте нам.
Погоджуємо ремонт
Ремонт у зручний час на дому чи в нашому сервісі.
Перевірка
Перевіряєте якість проведеної роботи.
Оплата
Оплачуєте роботу і користуєтесь пристроєм.

Швидке полірування дисплею iPhone у Львові

У світі, де смартфони стали невід’ємною частиною нашого повсякденного життя, збереження первозданного стану наших пристроїв має першорядне значення. Одним з найбільш вразливих компонентів будь-якого смартфона є скляний екран. Подряпини, плями та тріщини не лише знижують естетичну привабливість пристрою, але й ставлять під загрозу його функціональність. Однак з появою передових технологій і спеціалізованих послуг відновити блиск і чистоту скляного екрану вашого iPhone стало простіше, ніж будь-коли. Полірування скла iPhone – це послуга, яка забезпечує кришталево чисті екрани з неперевершеною чіткістю.

Ціни на полірування iPhone у Львові

Переваги сервісного центру Reboot service

Терміновий ремонт протягом 1 дня

Досвід роботи понад 7 років

Власний склад запчастин для техніки

+38 097 923 08 79

Відгуки про Reboot Service

Olexandr Bezerko
Olexandr Bezerko
2022-02-16
Андрій Кушик
Андрій Кушик
2022-01-29
your trouble
your trouble
2022-01-27
хороші хлопці, швидко відремонтували, ще й дали гарантію))
Julia Vynarchuk
Julia Vynarchuk
2022-01-26
Врятували мій ноут, який залила чаєм!) Не перестану дякувати))
Михайло Дяволюк
Михайло Дяволюк
2022-01-11
Вже не вперше користуюсь послугами цієї компанії, все чудово. Проводив заміну екрана на телефоні, зробили знижку. Хороше відношення до клієнтів. Успіхів!
Андрій Стадник
Андрій Стадник
2022-01-08
Андрій Стадник Андрій Стадник
Вова Романів
Вова Романів
2022-01-04
Рекомендую!!! Быстро и качественно!
Andriy Verbytskyy
Andriy Verbytskyy
2021-12-28
Блискавичний сервіс

Першокласне полірування скла iPhone у Львові

RebootService розташований по вул. Тершаківців 10, Львів, Львівська область, 79005, Україна. Від Міжнародного аеропорта”Львів” імені Данила Галицького Прямуйте на південний схід і Поверніть праворуч у напрямку до вул. Щирецька. Далі На 1 перехресті поверніть ліворуч на вул. Щирецька і Поверніть ліворуч на вул. Скнилівська. Після цього Поверніть праворуч на вул. Івана Виговського і На кільці поверніть на 2-ий з’їзд на вул. Володимира Великого у напрямку до СТРИЙ/ЧОП. Далі На кільці поверніть на 1-ий з’їзд у напрямку до ЧОП і Продовжуйте рух по вул. Володимира Великого. В цей момент Поверніть ліворуч на вул. Стрийська/E471/М06 і Поверніть праворуч на вул. Архипенка. Після цього Поверніть ліворуч на вул. Самійленка і Поверніть праворуч на вул. Зелена. Далі Поверніть ліворуч на вул. Вагилевича і На 1 перехресті поверніть ліворуч на вул. Костя Левицького. Накінець Поверніть праворуч на вул. Тершаковців, Reboot Service буде ліворуч. 

Ми відчинені з Понеділка по П’ятницю з 10:00 до 19:00, в Суботу з 10:00 до 16:00.

Для додаткових запитань ви можете зателефонувати нам за номером –  +38(097) 923-0879.

Ремонт Айфона 14 / 14 Pro Max у Львові

iPhone 14 є останнім доповненням до сімейства iPhone. Завдяки розширеним функціям і елегантному дизайну не дивно, чому так багато людей перейшли на цю нову модель. Однак, як і будь-який інший електронний пристрій, iPhone 14 може стикатися з проблемами, і коли це трапляється, це може засмучувати. На щастя, доступно багато варіантів ремонту вашого iPhone 14 у Львові.

полірування скла iphone львів

Важливість полірування скла в Айфонах

Полірування дисплею iPhone – це вершина майстерності для тих, хто прагне відновити блиск скляного екрану свого пристрою. Розуміючи важливість полірування скла, ретельність цього процесу та переваги професійних послуг, користувачі iPhone можуть підняти свій досвід користування пристроєм на нову висоту.

Підвищення естетичної привабливості

Привабливість новенького iPhone полягає в його витонченому дизайні та бездоганному дисплеї. Однак, з часом, щоденний знос може зіпсувати поверхню скляного екрану, зменшуючи його візуальну привабливість. Полірування скла пропонує трансформаційне рішення, усуваючи подряпини, плями та недоліки, щоб повернути екрану його колишню красу.

Збереження функціональності

Окрім естетичного вигляду, бездоганний скляний екран має важливе значення для оптимальної функціональності. Тріщини та подряпини не лише погіршують якість роботи з сенсорним екраном, але й можуть порушити структурну цілісність пристрою, роблячи його вразливим до подальших пошкоджень. Інвестуючи в професійне полірування скла, користувачі iPhone можуть продовжити термін служби своїх пристроїв, забезпечуючи бездоганну роботу.

Потрібне термінове полірування iPhone у Львові? Звертайтесь в Ребут сервіс.

+38 097 923 08 79

Процес полірування екрану iPhone

Оцінка та діагностика

Після прибуття в сервісний центр кожен iPhone проходить комплексну оцінку, щоб виявити будь-які наявні пошкодження або дефекти. Досвідчені фахівці ретельно оглядають скляний екран, відзначаючи ступінь подряпин, тріщин та інших проблем, які потребують уваги. Провівши ретельну діагностику, вони можуть адаптувати процес полірування до конкретних проблем, забезпечуючи оптимальні результати.

Прецизійні методи полірування

Після завершення оцінки починається процес полірування скла з особливою точністю. Використовуючи найсучасніше обладнання та спеціалізовані склади, кваліфіковані фахівці застосовують низку методів полірування, щоб поступово усунути недоліки з поверхні екрану. Від дрібних подряпин до більш значних пошкоджень, кожна вада ретельно усувається, відновлюючи первісну чистоту та гладкість скла.

Забезпечення якості та перевірка

Після процесу полірування iPhone проходить суворий контроль якості, щоб гарантувати, що бажані результати були досягнуті. Фахівці ретельно оглядають екран при спеціальному освітленні, перевіряючи його на наявність будь-яких дефектів або невідповідностей, що залишилися. Лише після дотримання найвищих стандартів якості пристрій вважається готовим до повернення клієнту.

Замовити ремонт по пошті

Вам не обов’язково їхати до нас! Ви можете надіслати нам Новою Поштою з будь якого місця.

Дані для відправки:

  • Нова Пошта: м.Львів, 31 відділення;
  • Телефон:  063 113 43 82;
  • Одержувач: Ребут Сервіс.
Back to Top
Product has been added to your cart