Ми в центрі міста: вул.Дороша 2 , бічна Костя Левицького | пн-пт. з 10.00 до 20.00

Search

Block

Встановлення Windows
у Львові

Залиште заявку
Заповніть форму зв'язку на сайті або зателефонуйте нам.
Погоджуємо ремонт
Ремонт у зручний час на дому чи в нашому сервісі.
Перевірка
Перевіряєте якість проведеної роботи.
Оплата
Оплачуєте роботу і користуєтесь пристроєм.

Встановлення windows – це доволі складний процес, оскільки навіть від однієї помилки буде залежати, працюватиме обладнання взагалі чи ні. Багато хто навіть не думає, наскільки все це складно та серйозно. Люди. Щоб хоч трохи заощадити, просто загружають якусь версію Windows з інтернету та потім покроково намагаються її налаштувати. Це не найкращий варіант, оскільки так можна взагалі «знести» всю систему й техніка не буде надавати той функціонал, який повинна.

Переваги сервісного центру Reboot service

Терміновий ремонт протягом 1 дня

Досвід роботи понад 7 років

Власний склад запчастин для техніки

Ціни перевстановлення Віндовс

Зазвичай встановлення віндовс необхідне, коли людина купує новий комп’ютер або ноутбук. Це класична схема розвитку подій. Експерт встановлює версію й після цього можна використовувати техніку.

*Ціни на послуги залежатимуть від складності роботи

#Вид робітВартість, грн
1Заміна операційної системивід 250
2Діагностика (безкоштовно, якщо ремонт проводиться в нашому сервісі)від 120
+38 097 923 08 79

Контакти Reboot service

Reboot service вул. Дороша 2, м. Львів

пн-пт: 09.30 - 20.00

cб-нд: вихідні

097 923 08 79

Reboot service пл. Петрушевича 5, м. Львів

пн-пт: 10.00 - 19.00

cб: 10.00 - 16.00

063 945 47 46
097 923 08 79

Як відбувається встановлення Windows

Якщо вас цікавить перевстановлення windows у Львові, то краще одразу звернутися до спеціаліста. Він зробить все швидко, за доступною ціною.

Етапи встановлення:

  1. Майстер підбирає варіанти операційної системи під запити клієнта.
  2. Розпочинається встановлення Windows.
  3. Додаються драйвери, необхідні для коректної роботи ПК.
  4. Встановлюють антивірусну програму.
  5. Налаштування браузера.
  6. Додавання прикладних та офісних програм.

Можна замовити встановлення windows 7, 10, 11. Зазвичай в наявності є кожен з варіантів. Клієнт обирає його за зручністю використання, а також за функціональними можливостями. Слід зазначити, що при самостійному встановленні можна завантажити велику кількість вірусів. Через них не тільки перестане працювати система, а й можуть видалитися якісь фото, відео, інша інформація. Ось чому спочатку потрібно провести діагностику, а потім проводити роботи щодо налаштування Windows разом з професійним спеціалістом.

Ризики самостійного встановлення Windows

Багато хто вважає, що набагато швидше, дешевше та простіше просто встановити операційну систему Windows самостійно. Так, не потрібно буде платити спеціалістові за його роботу, проте є багато ризиків. Новачки, які взагалі не мають ніякого досвіду та планують просто завантажити всі файли з інтернету й навіть не думають купляти ліцензійну версію, можуть зробити так, що ноутбук або персональний комп’ютер потім просто не ввімкнеться. Краще спочатку звернутися до сервісного центру Reboot Service та безпосередньо у професіонала дізнатися, скільки коштує встановити віндовс. Це точно буде значно дешевше, аніж купляти взагалі нову техніку.

Якщо казати про потенційні ризики, то уже часто новачки роблять помилку під час налаштування BIOS. Вони вводять неправильну інформацію й через це операційна система не встановлюється повноцінно або видає помилки через деякий час. У найгіршому випадку техніка просто перестане вмикатися. Зазвичай буває так, що «майстер» відкатує попередню версію, не може встановити нову й ноутбук просто стає залізом, яке не можна використовувати для роботи. Щоб цієї проблеми не було, краще просто одразу звернутися за допомогою до професіонала. Завжди можна знайти прайс та послуги, які будуть повноцінно кожного влаштовувати.

Back to Top
Product has been added to your cart