Ми в центрі міста: вул.Дороша 2 , бічна Костя Левицького | пн-пт. з 10.00 до 20.00

Search

Block

Заміна / Ремонт клавіатури ноутбука

Залиште заявку
Заповніть форму зв'язку на сайті або зателефонуйте нам.
Погоджуємо ремонт
Ремонт у зручний час на дому чи в нашому сервісі.
Перевірка
Перевіряєте якість проведеної роботи.
Оплата
Оплачуєте роботу і користуєтесь пристроєм.

Якщо на ноутбуці не працює клавіатура, то це велика проблема, оскільки далі його просто неможливо використовувати за призначенням. У такому разі навряд чи допоможе просте вимкнення техніки та спроба знову її ввімкнути, хоча можна так зробити, можливо, комусь це допоможе. Зазвичай потрібен ремонт клавіатури ноутбука. Краще одразу звертатися за допомогою до спеціалістів, оскільки самостійно можна ще більше погіршити ситуацію.

Ви можете замовити послуги в сервісному центрі Reboot Service. Там спеціалісти точно знають, що робити, якщо якісь кнопки випали або трапилося так, що чай залив повністю все. Заміна клавіатури на ноутбуці потрібна тільки у тому разі, коли її взагалі неможливо відремонтувати.

Переваги сервісного центру Reboot service

Терміновий ремонт протягом 1 дня

Досвід роботи понад 7 років

Власний склад запчастин для техніки

Ціни ремонт клавіатури в ноутбуці

Якщо клавіатура не працює, то слід одразу звертатися до спеціаліста. Авжеж, можна відкрити декілька сайтів в інтернеті, спробувати самостійно виявити причину, чому техніка не працює, проте зазвичай це ще більше погіршує ситуацію. Краще одразу звертатися до висококваліфікованого спеціаліста, у якого є всі необхідні комплектуючі, гарантія. Самостійний ремонт ноутбука призводить до того, що ламається шлейф, контакти, пошкоджується матриця й після того неможливо взагалі ввімкнути техніку. Якщо ви проживаєте у місті Львів, то можете звернутися у Reboot Service.

*Ціни на послуги залежатимуть від складності роботи

#Вид робітВартість, грн
1Заміна / ремонт клавіатуривід 300
2Діагностика (безкоштовно, якщо ремонт проводиться в нашому сервісі)від 120
+38 097 923 08 79

Контакти Reboot service

Reboot service вул. Дороша 2, м. Львів

пн-пт: 09.30 - 20.00

cб-нд: вихідні

097 923 08 79

Reboot service пл. Петрушевича 5, м. Львів

пн-пт: 10.00 - 19.00

cб: 10.00 - 16.00

063 945 47 46
097 923 08 79

Коли необхідний ремонт чи заміна клавіатури в ноутбуці?

Дуже часто клієнти звертаються у сервісній центр, щоб поміняти клавіатуру в ноутбуці через те, що туди потрапила рідина. Вона проливається на тільки на поверхню, а й прямо всередину, що ускладнює висихання й з часом призводить до того, що кнопки перестають натискатися. Розливають на ноутбук каву, чай, воду, іноді ще й алкоголь, оскільки люди не дотримуються правил використання й ставлять стакани прямо біля електроніки. Не рекомендуються одразу після потрапляння рідини висушувати поверхню феном, оскільки від цього можуть розплавитися інші контакти й буде ще гірше.

Ремонт клавіатури необхідний, якщо:

  • зламалося кріплення клавіш;
  • кнопки погано натискаються;
  • виявлено заводський брак;
  • клавіатура залипає;
  • програмне забезпечення виявилося несправним.

Дуже часто клієнти сервісного центру кажуть про те, що девайс просто не дає відгуків на натискання, на екрані з’являється повідомлення про те, що клавіатура залипає. Через це неможливо навіть активувати якісь комбінації, набрати текст. Заводські поломки доволі рідкісні, проте вони теж трапляються. Справа у тому, що буває так, що виробник неправильно під’єднує окремі частини, або просто використовує неякісний матеріал й через це клавіатура одразу перестає працювати або через декілька місяців. Якщо користувач помітив залипання або став причиною того, що рідина потрапила на поверхню, краще одразу думати про ремонт або повну заміну, залежачи від ситуації.

Back to Top
Product has been added to your cart