Ми в центрі міста: вул.Тершаковців 10 | Менцинського 7. Графік роботи: Пн-Пт - з 10 до 19, Сб - з 10 до 16:00

Search

Block

Ремонт ігрових ноутбуків
у Львові

Залиште заявку
Заповніть форму зв'язку на сайті або зателефонуйте нам.
Погоджуємо ремонт
Ремонт у зручний час на дому чи в нашому сервісі.
Перевірка
Перевіряєте якість проведеної роботи.
Оплата
Оплачуєте роботу і користуєтесь пристроєм.

Діагностика та ремонт ігрових ноутбуків у Львові

Діагностика – це перший важливий крок у виявленні та вирішенні проблем з ігровими ноутбуками. Наші досвідчені фахівці навчені проводити ретельну діагностику, щоб визначити першопричину будь-яких проблем. Ми використовуємо передові діагностичні інструменти та методи для оцінки апаратних і програмних компонентів ігрових ноутбуків.

Ціни на ремонт ігрових ноутбуків в Reboot Service

 
*Ціни на послуги залежатимуть від моделі ноутбука і складності роботи

# Вид робіт Вартість, грн
1 Заміна операційної системи від 600
2 Чистка від вологи і заміна термопасти і термопрокладок від 600
3 Заміна матриці / екрану від 550
4 Заміна дисплею/екрану від 300
5 Заміна корпусу від 300
6 Заміна wifi модуля від 120
7 Заміна клавіатури від 300
8 Заміна петель від 180
9 Заміна кулера від 350
10 Заміна батерейки біоса від 75
11 Заміна системи охолодження від 200
12 Заміна жорсткого диску від 120
13 Заміна гнізда живлення від 200
14 Заміна портів USB/LAN від 200
15 Налаштування роутера від 100
16 Діагностика (безкоштовно, якщо ремонт проводиться в нашому сервісі) 350
+38 097 923 08 79

Переваги сервісного центру Reboot service

Терміновий ремонт протягом 1 дня

Досвід роботи понад 7 років

Власний склад запчастин для техніки

Відгуки про Reboot Service

Olexandr Bezerko
Olexandr Bezerko
2022-02-16
Андрій Кушик
Андрій Кушик
2022-01-29
your trouble
your trouble
2022-01-27
хороші хлопці, швидко відремонтували, ще й дали гарантію))
Julia Vynarchuk
Julia Vynarchuk
2022-01-26
Врятували мій ноут, який залила чаєм!) Не перестану дякувати))
Михайло Дяволюк
Михайло Дяволюк
2022-01-11
Вже не вперше користуюсь послугами цієї компанії, все чудово. Проводив заміну екрана на телефоні, зробили знижку. Хороше відношення до клієнтів. Успіхів!
Андрій Стадник
Андрій Стадник
2022-01-08
Андрій Стадник Андрій Стадник
Вова Романів
Вова Романів
2022-01-04
Рекомендую!!! Быстро и качественно!
Andriy Verbytskyy
Andriy Verbytskyy
2021-12-28
Блискавичний сервіс

Першокласний ремонт Ігрових ноутбуків у Львові

RebootService розташований по вул. Тершаківців 10, Львів, Львівська область, 79005, Україна. Від Міжнародного аеропорта”Львів” імені Данила Галицького Прямуйте на південний схід і Поверніть праворуч у напрямку до вул. Щирецька. Далі На 1 перехресті поверніть ліворуч на вул. Щирецька і Поверніть ліворуч на вул. Скнилівська. Після цього Поверніть праворуч на вул. Івана Виговського і На кільці поверніть на 2-ий з’їзд на вул. Володимира Великого у напрямку до СТРИЙ/ЧОП. Далі На кільці поверніть на 1-ий з’їзд у напрямку до ЧОП і Продовжуйте рух по вул. Володимира Великого. В цей момент Поверніть ліворуч на вул. Стрийська/E471/М06 і Поверніть праворуч на вул. Архипенка. Після цього Поверніть ліворуч на вул. Самійленка і Поверніть праворуч на вул. Зелена. Далі Поверніть ліворуч на вул. Вагилевича і На 1 перехресті поверніть ліворуч на вул. Костя Левицького. Накінець Поверніть праворуч на вул. Тершаковців, Reboot Service буде ліворуч. 

Ми відчинені з Понеділка по П’ятницю з 10:00 до 19:00, в Суботу з 10:00 до 16:00.

Для додаткових запитань ви можете зателефонувати нам за номером –  +38(097) 923-0879.

Поширені проблеми з ігровими ноутбуками

Ігрові ноутбуки схильні до різноманітних проблем через свою високу продуктивність та інтенсивне використання. Деякі з найпоширеніших проблем, з якими ми стикаємося в Reboot Service, включають:

 • Перегрів: Ігрові ноутбуки часто страждають від перегріву через потужні апаратні компоненти, упаковані в компактний форм-фактор. З часом в системі охолодження може накопичуватися пил і сміття, що призводить до теплового дроселювання і зниження продуктивності.
 • Апаратні збої: Такі компоненти, як графічний процесор, центральний процесор і оперативна пам’ять, можуть вийти з ладу через тривале використання або виробничі дефекти. Симптоми апаратних збоїв включають збої в роботі системи, графічні артефакти та помилки синього екрану.
 • Програмні збої: Ігрові ноутбуки можуть мати проблеми з програмним забезпеченням або сумісністю з певними іграми чи програмами. Це може проявлятися у вигляді збоїв, зависань або падіння продуктивності під час гри.
 • Деградація акумулятора: Час автономної роботи ігрових ноутбуків з часом може погіршуватися, що призводить до скорочення часу автономної роботи і зниження мобільності. Це особливо характерно для старих моделей ноутбуків або ноутбуків, які часто використовуються для ігор на ходу.
ремонт ігрових ноутбуків

Потрібен терміновий ремонт ігрових ноутбуків у Львові? Звертайтесь в Ребут сервіс.

+38 097 923 08 79

Процес діагностики ігрових ноутів в Reboot Service

Коли ігровий ноутбук приносять на діагностику в сервісний центр Reboot Service, наші фахівці дотримуються систематичного процесу, щоб виявити і вирішити будь-які проблеми:

 1. Первинна оцінка: Ми починаємо з ретельного огляду ноутбука, як візуально, так і за допомогою діагностичних інструментів, щоб оцінити його загальний стан.
 2. Апаратна діагностика: Наші фахівці проводять комплексну діагностику апаратного забезпечення, щоб перевірити наявність несправних компонентів або апаратних збоїв.
 3. Аналіз програмного забезпечення: Ми аналізуємо конфігурацію програмного забезпечення ноутбука, перевіряючи наявність будь-яких програмних збоїв, заражень шкідливим програмним забезпеченням або проблем із сумісністю.
 4. Тестування продуктивності: Ми проводимо ретельне тестування продуктивності, щоб оцінити загальну продуктивність ігрового ноутбука та виявити сфери, які потребують покращення.
 5. Рекомендації: На основі отриманих результатів ми надаємо детальні рекомендації щодо ремонту або модернізації для оптимізації продуктивності та довговічності ігрового ноутбука.
ремонт ігрових ноутбуків

Послуги з ремонту ігрових ноутбуків у Львові

В Reboot Service ми пропонуємо широкий спектр послуг з ремонту ігрових ноутбуків, в тому числі:

 • Апаратний ремонт: Ми спеціалізуємося на ремонті або заміні несправних апаратних компонентів, таких як графічні процесори, процесори, модулі оперативної пам’яті та накопичувачі.
 • Обслуговування системи охолодження: Наші фахівці виконують ретельне очищення та обслуговування системи охолодження, щоб запобігти перегріванню та забезпечити оптимальну теплову продуктивність.
 • Усунення несправностей програмного забезпечення: Ми усуваємо неполадки та вирішуємо проблеми з програмним забезпеченням, такі як збої в роботі системи, зависання та проблеми сумісності, щоб відновити функціональність ігрового ноутбука.
 • Заміна акумулятора: Якщо батарея ігрового ноутбука вийшла з ладу і не підлягає відновленню, ми пропонуємо послуги із заміни акумулятора, щоб відновити його мобільність і зручність використання.
ремонт ігрових ноутбуків у Львові

Замовити ремонт по пошті

Вам не обов’язково їхати до нас! Ви можете надіслати нам Новою Поштою з будь якого місця.

Дані для відправки:

 • Нова Пошта: м.Львів, 31 відділення;
 • Телефон:  063 113 43 82;
 • Одержувач: Ребут Сервіс.
Back to Top
Product has been added to your cart