Поширені поломки ноутбуків Asus

ТОП проблем ноутбуків Asus з якими звертаються в сервісні центри

Asus – успішна транснаціональна компанія, яка розташована на Тайвані. Вона з 1989 року займається виробництвом споживчої електроніки, комп’ютерного обладнання та комплектуючих. Цей виробник робить великий акцент на розробці портативних пристроїв: лептопів, ноутбуків, призначених для офісної роботи та відеоігор. Ноутбуки, які створені компанією-виробником Asus, вирізняються оригінальним дизайном, високою продуктивністю, практичністю в експлуатації та великою кількістю додаткових налаштувань. Якщо вам потрібен ремонт ноутбука Asus у Львові – звертайтесь в Reboot Service.

Ремонт Asus Львів

Слабкі місця ноутбуків Асус

Незважаючи на свою високу працездатність та відмінні технічні характеристики, ноутбуки від цього бренду нерідко виходять з ладу внаслідок швидкого вичерпання робочого ресурсу окремих комплектуючих, механічних впливів або атак шкідливого програмного забезпечення. Також несправність у портативній комп’ютерній техніці може виникнути через людський фактор. Невмілі дії з комп’ютером, налаштуваннями та інші маніпуляції можуть призвести до різних проблем. Серед найпоширеніших поломок ноутбуків Asus можна виділити такі:

  • Проблеми з екраном. При механічному навантаженні, використанні ресурсомістких програм та інших умовах можуть виникати проблеми з відеокартою. Внаслідок такої несправності на екрані з’являються смуги, порожні області, порушується зображення. Повернути працездатність пристрою можна за допомогою припаювання старого або встановлення нового відеочіпа.
  • Вихід з ладу клавіатури. Заливання клавіатури – це достатньо поширена несправність ноутбуків Asus. Рідина може дістатись до важливих мікросхем та деталей, що призведе до виходу з ладу техніки. Своєчасна заміна клавіатури дозволить без будь-яких обмежень запускати ноутбук та виконувати звичні операції.
  • Неправильна робота BIOS. “Симптом” цієї поломки може бути лише один – не запускається операційна система ноутбука. Причиною виникнення подібної проблеми найчастіше є самостійні спроби користувача перевстановити систему, внаслідок чого порушується робота вже наявної ОС.
  • Проблеми з батареєю. АКБ ноутбука може перестати нормально функціонувати або втратити початкові характеристики внаслідок зношування. Всередині акумулятора є кілька акумуляторних елементів, які з’єднані між собою. Можлива несправність одного або кількох таких елементів, контролера батареї або запобіжника. Зношування АКБ проявляється у вигляді постійного зниження часу роботи від зарядного пристрою. За кілька років використання техніки в середньому втрачається близько 30% заводської місткості.
Ремонт ноутбука асус у Львові

Також пропонуємо вам прочитати інші корисні статті:

У ноутбуках бренду Асус періодично виникають несправності корпусних частин. Також може перестати безперебійно працювати система охолодження. Причина такої несправності криється в сильному забрудненні пилом, виходу зладу вентилятора. Для усунення проблеми потрібно провести чищення або замінити вентилятор.

Характерні несправності окремих моделей ноутбуків Asus

Кожна модель ноутбуків від цієї компанії-виробника має свої особливості та слабкі сторони. Серед них виділяються:

  • А4000 – модель, для якої характерні несправності роз’єму акумулятора, засмічення вентиляції, відмова внутрішнього блока живлення, системи підсвічування монітора, поломка датчика режиму сну;
  • А6000 – така техніка в процесі експлуатації може перестати показувати рівень заряду батареї, а також можуть спостерігатися перебої під час роботи материнської плати;
  • Моделі класу Z – у них відмовляють драйвера відеокарти при встановленні нової ОС, розтріскуються корпуси в районі петель;
  • F3 – у цих ноутбуків найчастіше виходить з ладу північний міст материнської плати.

Також не відрізняються бездоганною роботою ноутбуки Asus Eee PC. У них періодично відмовляють материнські плати, покоджується BIOS або пам’ять SSD.

Ремонт ноутбуків Asus в Reboot Service

Якщо терміново потрібен ремонт ноутбуків у Львові, то звертайтесь до співробітників сервісного центру Reboot Service. Майстри зможуть швидко визначити причину несправності та виконати ремонтні роботи на високому рівні. IT-фахівці здатні не тільки своєчасно усунути несправність, але й детально проконсультувати клієнта.