Сильні та слабкі сторони ноутбуків MSI

MSI (Micro-Star International) – успішна тайванська компанія, яка працює в галузі інформаційних технологій з 1986 року. Вона спеціалізується на розробці комп’ютерного обладнання та комплектуючих, таких як материнські плати, ЦП, відеокарти, сервери тощо. Цей бренд найбільш відомий своїми ігровими ноутбуками, які вирізняються привабливим дизайном, надійністю, високою продуктивністю, наявністю індивідуальних налаштувань та додаткових опцій для любителів відеоігор. Завдяки їм геймери з легкістю грають у найпотужніші комп’ютерні ігри.

Ремонт MSI у Львові

Сильні місця ноутбуків MSI

Компанія-виробник MSI пропонує на вибір ноутбуки чотирьох різних серій – GE, GS, GL, GF. Лептопи GS та GF розроблені з урахуванням портативності, тоді як моделі GE та GL відрізняються високою працездатністю. Портативні комп’ютери від цього бренду створюються з модернізованих комплектуючих високої якості. Вони здатні витримувати сильні навантаження та механічні впливи. Серед сильних сторін ноутбуків виділяють:

  • Потужні процесори. Враховуючи, що ігрові ноутбуки MSI використовують найновіші та найкращі процесори 10-го покоління, то оптимальний вихід – це чіп i7. Його обчислювальної потужності достатньо, щоб запускати найпотужніші ігри без збоїв.
  • Високоякісна та реалістична графіка. Щоб ігрові ноутбуки могли досягати високої частоти кадрів та використовувати новітні 3D-технології, MSI покладається на останнє покоління графічних процесорів NVIDIA. За допомогою них підтримують трасування променів, яке візуалізує світлові ефекти, такі як тіні або відображення.
  • Багато оперативної пам’яті. Для ігрової продуктивності оперативна пам’ять дуже важлива. Надається можливість підібрати моделі з ОП від 8 до 32 Гб.
  • Хороші характеристики екрану. Геймерські ноутбуки MSI мають FHD екрани, що дозволяє насолоджуватися якісною та реалістичною картинкою. Є моделі з низьким часом відгуку 3 мс та частотою оновлення 120 Гц.

Ще одна перевага ноутбуків від тайванського бренду – це стильний та незвичайний дизайн. Є можливість підібрати моделі у різних колірних варіаціях: чорний, червоний, золотий, синій, сріблястий, сірий. Компанія MSI пропонує безплатний захист від випадкових пошкоджень. Річна гарантія покриває обмежене випадкове пошкодження протягом 1 року з дати покупки.

Слабкі місця ноутбуків MSI

Комп’ютерна техніка від цього бренду не завжди бездоганно працює. Ноутбуки можуть вийти з ладу через перепади напруги, ураження вірусами або через неправильну експлуатацію. Якщо ви власник ноутбука MSI і вам потрібен ремонт ноутбука MSI у Львові – звертайтесь в Reboot Service. Серед найпоширеніших проблем можна виділити такі:

  • Вихід з ладу клавіатури, тачпада. Заливання клавіатури – це поширена несправність ноутбуків MSI. Рідина може дістатися до будь-яких елементів пристрою, включаючи материнську плату. Своєчасна заміна клавіатури дозволить без будь-яких обмежень взаємодіяти з комп’ютерною технікою.
  • Перегрів. Якщо система охолодження не працює належним чином, температура процесора досягає критичного значення. В результаті спрацьовує термозахист.
  • Проблеми з екраном. Часто виникає несправність шлейфу матриці дисплея. В цьому випадку екран після включення ноутбука поступово стає білим, одразу після включення немає зображення. Відсутність зображення може вказувати на несправність відеокарти.
  • Проблеми з батареєю. Вихід з ладу блоку живлення – це досить серйозна несправність. Він перестає нормально функціонувати внаслідок швидкого вичерпання робочого ресурсу, відсутності охолодження, перепадів напруги в електромережі.

У ноутбуках цього бренду періодично виникають несправності корпусних частин – відвалюються заглушки та ламається кріплення. Якщо комп’ютерна техніка погано визначає підключені пристрої, це вказує на несправність роз’ємів живлення.

Ремонт MSI у Львові

Ремонт ноутбуків MSI в Reboot Service

Якщо терміново потрібен ремонт ноутбуків у Львові, то звертайтесь до співробітників сервісного центру Reboot Service. Майстри зможуть швидко визначити причину несправності та виконати ремонтні роботи на високому рівні. На будь-яку послугу вони пропонують офіційний гарантійний талон. Майстри не лише відновлять непрацездатну комп’ютерну техніку, а й грамотно проконсультують замовників.

Контактні дані Reboot Service

Місто: м. Львів
Адреса: вул Тершаківців 10, 79005
Телефон: +38(097) 923-0879

Карта доїздуhttps://g.page/rebootservice?share