Чи варто переходити на Windows 11?

Windows 11 – Чи варто переходити?

20 вересня відбувся офіційний реліз Windows 11. До оновлення увійшли численні покращення та доопрацювання, але більшість користувачів досі надає перевагу старій версії — Windows 10. Тож чи варто переходити на новітню операційну систему?

Продуктивність

Час запуску системи збільшився на 2-5 секунд — незначний час, але все ж довше, аніж у Windows 10. 

Користувачі відмічають, що швидкість роботи системи, реагування на команди та інші дії не змінилась. Тому суттєвої різниці у порівнянні із минулою версією не помітно.

Функціональність

Ще з часів бета-тестування системи користувачі відмічали зменшення кількості функцій, порівняно із минулими версіями Windows.

  • Відтепер неможливо відкривати файли перенесенням їх на закріплені у “панелі задач” программи, змінювати розташування тієї самої панелі та створювати панелі із посиланнями на програми, що використовуються найчастіше.
  • Повідомлення на панелі задач поєднали із календарем — тепер вони відкриватимуться одночасно.
  • Функціонал меню “пуск” також скоротили — через нього більше неможливо створити папку, також зникли додаткові опції при натисканні правою кнопкою миші по позначкам у меню “пуск”. 

BSOD

Проблема, відома як “синій екран смерті” робить комфортне використання Windows 11 повністю неможливим. Згідно із відгуками, BSOD стабільно вилітає хоча б раз у день — це змушує постійно перезавантажувати комп’ютер, а після третього поспіль “екрану смерті” автоматично запускається додатковий режим, що вимагає вирішити проблему, але зрештою вимагає чергового перезавантаження системи.

Постійні BSOD демонструють всеможливі коди помилок пов’язаних із різними параметрами, перевірка яких не виявляє жодних проблем.  

Висновок. Чи варто встановити Windows 11?

У порівнянні із минулими версіями, Windows 11 позбавлений старих, зручних функцій та має технічні недоліки у вигляді постійних збоїв системи.Якщо швидкість включення та продуктивність майже не відрізняються у останньої версії та минулого оновлення, то зміни у вигляді раптової потреби у численних перезавантаженнях однозначно заважатимуть стабільній роботі із комп’ютером або ноутбуком. Заради власного комфорту, краще обрати іншу версію операційної системи. Якщо вам потрібно встановити Windows у Львові – наші спеціалісти готові допомогти у вирішенні цього питання.

Контактні дані Reboot Service:

Місто: м. Львів
Адреса: вул Тершаківців 10, 79005
Телефон: +38(097) 923-0879

Як до нас доїхатиhttps://www.google.com/maps?cid=17651932649725401983

https://g.page/rebootservice?share