ТОП найнадійніших моделей смартфонів

Найнадійніші смартфони 2022-2023 років

Обираєте новий телефон для роботи або повсякденного життя? Важливо проаналізувати усі характеристики моделей, що зацікавили вас, перш ніж обрати девайс. Але навіть тоді нелегко передбачити, що може піти не так. Щоб дізнатися, на який бренд варто звернути увагу, та які моделі згідно відгукам покупців можна сміливо вважати надійними — ознайомтеся з рейтингом нижче.

Ремонт смартфонів samsung у Львові

Iphone 14

IPhone 14 (оцінений користувачами на 4/5 згідно з відгуками на Rozetka) дуже схожий на минулу версію — iPhone 13, але має безліч покращених характеристик. Гаджет пристосований до будь-яких умов: розробники попрацювали над новими пасивними функціями, такими як Emergency SOS через супутник і виявлення збоїв. Обидва допоможуть вам зв’язатися з екстреними службами, якщо ви перебуваєте в районі без обслуговування або якщо ви не відповідаєте після автомобільної аварії. 

Варто зауважити модернізований процесор iphone 14 — A15 Bionic з одним додатковим графічним ядром, завдяки якому продуктивність ігор краща, ніж у минулих моделей. Він має той самий старий дизайн вирізу з усіма основами: від MagSafe та бездротової зарядки до водонепроникності IP68. 

Бренд Apple презентував новітню версію iPhone 7 вересня 2022 року. За цей час телефон встиг зібрати безліч хвалебних коментарів з усього світу та зайняти найвищі позиції у численних ТОПах. Системні оновлення iPhone 14 активно тривають і у 2023 році: представники бренду гарантують довгочасну підтримку, саму тому ремонт iPhone, приналежному користування, вам не знадобиться дуже довго.

Ремонт Айфонів у Львові

Oneplus Nord 

OnePlus рішуче повернувся на ринок середнього класу – це доступний смартфон з повним переліком необхідних функцій. Чудовий екран, велика потужність і набір здібних камер по доступній ціні. 

OnePlus Nord поставляється з акумулятором ємністю 4,115 mAh: вам вистачить лише однієї повної зарядки для активного користування протягом доби. Існує підтримка зарядки OnePlus Warp Charge 30T, яка дає вам від 0% до 70% за 30 хвилин за допомогою комплектного кабелю та адаптера живлення. Це дійсно працює, і це корисно, якщо ви збираєтеся вирушити в далеку подорож і вам потрібно швидко зарядити телефон перед від’їздом.

OnePlus обіцяє, що Nord отримає мінімум два роки (з дати запуску) оновлень програмного забезпечення – а це означає, що він буде відповідати оновленню Android 11 та Android 12 у 2021 році – плюс три роки оновлень безпеки. Якщо ви вже власник OnePlus і вам потрібен ремонт – звертайтесь в Ребут Сервіс.

Samsung Galaxy S22

Samsung Galaxy S22 – це невеликий і швидкий надійний смартфон, що пропонує чистий досвід роботи з Android. У S22 вистачає всього: він не поступається якістю іншим моделям Samsung з точки зору фотографії, розміру екрану та часу автономної роботи.

Вся лінійка телефонів Samsung Galaxy S22 працює на Samsung One UI 4.1, закладеному на Android 12, тому ця модель за замовчуванням матиме усі необхідні застосунки. Батарея на 3,700 mAh підтримує швидку зарядку та дозволяє активно користуватись телефоном для ігор, редагування відео або спілкування у месенджерах протягом 12 годин. 

Загалом, якщо вам подобаються Samsung та Android разом, це ідеальний варіант для вас. Доступна ціна, підтримка актуальних оновлень та стабільна робота роблять його одним з найкращих телефонів Samsung і навіть одним із найкращих телефонів Android на сьогоднішній день.

Ніхто не застрахований від форс-мажорних випадків, тому навіть користувачі високоякісних, надійних телефонів можуть мати певні проблеми: при будь-яких системних порушеннях або ушкодженнях, допоможе якісний ремонт смартфонів. Звертайтеся до професіоналів свого міста якнайшвидше!