Топ 5 виробників ігрових ноутбуків

Найкращі виробники ігрових ноутбуків

Вибрати якісний ноутбук, який би повністю задовольняв всі потреби споживача досить складно. Особливо, якщо йдеться про ігрову модель. Зараз на ринку представлений колосальний вибір найпотужніших ігрових зразків від різних брендів. При цьому кожен виробник запевняє, що їхня продукція справді варта уваги покупців.

Щоб трохи звузити коло пошуку, ми склали топ виробників ігрових ноутбуків, які справді створюють якісну геймерську техніку. Рейтинг було підготовлено з урахуванням величезної кількості показників: якість складання, продуктивність, ціна, відгуки користувачів тощо. Все ж таки потрібно бути реалістом і крім технічних показників звертати увагу і надійність пристрою. Оскільки висока ціна не є гарантією того, що девайс працюватиме вічно.

Ігрові ноутбуки MSI

По праву топ ігрових ноутбуків очолює тайванська компанія MSI. Основний напрямок діяльності організації – створення потужних ігрових ноутбуків. У лінійці компанії практично відсутні моделі, орієнтовані на бізнес або мультимедійне використання. Основна частина всіх ноутбуків розроблена саме для ігор. Для наочності є лише 2 лінійки ноутбуків побутового використання, а ігрових – 9.

Ремонт MSI у Львові

Це потужні прилади, які відкривають геймеру чудові можливості з підтримкою віртуальної реальності, управління очима та купою інших примочок. Практично всі пристрої заточені на гру, за рахунок чого девайси оснащені потужними відеокартами та солідним обсягом оперативної пам’яті.

Переваги ноутбуків MSI:

 • Вражаючі показники продуктивності.
 • Зручна та продумана клавіатура.
 • Існують моделі, створені під конкретний ігровий жанр.

Недоліки:

 • Дизайн корпусу геймерських зразків на любителя.
 • Топові моделі не найдешевше задоволення.
 • Досить проблематично проводити обслуговування.

Якщо вам потрібен ремонт ноутбуків MSI у Львові – звертайтесь в Reboot Service.

Ігрові ноутбуки ASUS

Почесне друге місце рейтингу посідають ноутбуки під брендом ASUS. Спеціально для геймерів компанія створила дві окремі лінійки TUF Gaming та Republic Of Gamers (ROG). Остання є портативними ігровими ноутбуками з високими показниками продуктивності. Що стосується TUF, то цю лінійку представляють універсальні гаджети, які мають широку сферу застосування. Всі зразки оснащені високопродуктивними відеокартами, заточеними під OpenGL.

Звичайно, окрім геймерських моделей є багато лінійок для бізнесу, офісу та домашнього використання з найрізноманітнішими конфігураціями. Також представлені моделі для дизайну та моделювання. Відмінною рисою всіх ноутбуків ASUS є висока надійність експлуатації.

Переваги ASUS:

 • Висока якість продукції.
 • Великий вибір гаджетів за призначенням.
 • Моделі мають компактний розмір.

Недоліки:

 • Бюджетні моделі мають не найнадійніші комплектуючі, через що можливі поломки та періодичний ремонт.

Якщо вам потрібен ремонт ноутбука Asus у Львові – Reboot Service готовий допомогти у цьому. Звертайтесь за телефонами вказаними на сайті.

Ігрові ноутбуки Lenovo

Один із найвпливовіших лідерів ринку ноутбуків, які пропонує споживачам широкий вибір моделей. Цей бренд має у своєму арсеналі близько 20 лінійок, які об’єднані у 5 сімейств.

Якщо говорити про ігрові ноутбуки високої продуктивності, то вони входять до єдиної категорії під назвою Legion. Це сучасні пристрої з широкими можливостями для геймінгу. Унікальний дизайн і високоякісне обладнання робить їх популярними серед початківців та професійних гравців. Навіть найпотужніші моделі мають досить компактний розмір, що робить їх справді портативними (якщо порівнювати з MSI).

ремонт ноутбуків lenovo львів

Переваги Lenovo:

 • Великий асортимент моделей різного призначення.
 • Ігрових пристроїв не так багато, але вони мають відмінні показники продуктивності.
 • Стильний та сучасний дизайн.
 • Невеликі розміри.

Недоліки:

 • Власники даних ноутбуків часто відвідують сервісні центри.

Ігрові ноутбуки DELL

Ще один топовий виробник ноутбуків. Величезна різноманітність категорій за призначенням, дозволяє задовольнити побажання кожного клієнта. Для геймерів створено окремий суббренд Alienware. Ноутбуки з цією назвою спеціально заточені під ігри. Дуже потужні та якісні гаджети. Крім цього DELL нещодавно створив окрему геймерську лінійку з позначенням G. Такі ноутбуки можна вважати універсальними, оскільки вони мають широку сферу застосування та добре прокачені для різних ігор.

Переваги DELL:

 • Високі показники продуктивності.
 • Відмінна якість складання.

Недоліки:

 • Однотипний дизайн з марким пластиком.

Ігрові ноутбуки ACER

До топ-ігрових ноутбуків можна віднести окремі позиції бренду ACER. У переважній більшості компанія займається виготовленням універсальних моделей для бізнесу, офісу та розваг. Все ж таки є небагато представників, які складають гідну конкуренцію в ігровому світі.

Геймерська лінійка має назву Swift, до неї також входять і високопродуктивні ультрабуки. Також при виборі варто звернути увагу на ергономічні та потужні моделі Nitro.

Переваги ACER:

 • Більшість моделей легкі, компактні та тонкі.
 • Мають досить цікавий дизайн.
 • Доступна ціна пристроїв.

Недоліки:

 • Якість продукції не завжди висока.

Представлений рейтинг допомагає зрозуміти, який ігровий ноутбук вибрати серед величезного асортименту сучасних зразків. Далі потрібно опиратися лише на власні вподобання та виділений бюджет.

Якщо ви вже є власником ігрового ноутбука, і він має проблеми з продуктивністю або просто не вмикається, тоді вам потрібно звернутися до нас за допомогою. Професійні майстри компанії виконають швидкий та якісний ремонт ноутбуків у Львові, незалежно від бренду та масштабу поломки.

Контактні дані Reboot Service:

Місто: м. Львів
Адреса: вул Тершаківців 10, 79005
Телефон: +38(097) 923-0879

https://g.page/rebootservice?share