Сильні та слабкі сторони ноутбуків ACER

Плюси та мінуси ноутбуків Acer

ACER – відома тайванська компанія, яка була заснована у 1976 році. Під маркою бренду випускається різноманітне комп’ютерне обладнання, цифрова техніка, електроніка та додаткові аксесуари до них. Найбільшу популярність серед продукції цієї компанії-виробника здобули ноутбуки ACER, які відрізняються привабливим дизайном, потужними та високопродуктивними процесорами, прийнятною вартістю. Портативна комп’ютерна техніка від цього бренду дозволяє виконувати роботи в офісі, грати в захоплюючі ігри або отримувати корисну інформацію в глобальній мережі.

Ремонт ноутбуків Acer у Львові

Переваги ноутбуків ACER

Компанія-виробник ACER прагне створювати ноутбуки, які здатні задовольнити запити найвибагливіших користувачів. Завдяки сучасним технологіям виробництва та високоякісним комплектуючим портативна комп’ютерна техніка може ефективно працювати як в офісі, так і вдома. Корпуси ноутбуків виготовляються з пластику високої міцності або з алюмінію. Пристрої шорсткі на дотик і на них не видно плям, відбитків пальців та інших забруднень. Бренд пропонує моделі зі знімною клавіатурою, завдяки чому ноутбук легко трансформується у планшет. Спеціально для геймерів створені Nitro, Triton та Helios з високою працездатністю та низьким рівнем шуму. Для роботи та відпочинку оптимальний варіант – моделі Асер серії Swift. Також доступні моделі Aspire, TravelMate, Extensa з гарними робочими характеристиками та незначною вагою. До найголовніших переваг ноутбуків ACER варто віднести:

  • Потужні процесори. Багато моделей оснащені енергозберігаючими процесорами на 2 чи 4 ядра марок Intel (Core, Celeron, Pentium) або AMD. Їх потужності достатньо, щоб включати дуже потужні комп’ютерні ігри.
  • Багато оперативної пам’яті. Залежно від моделі варіюється від 2 до 32 ГБ оперативної пам’яті та до 2 ТБ вбудованої.
  • Хороші характеристики екрану. Випускаються екрани з матовим та глянцевим покриттям. Варіанти розмірного ряду екранів – від 11 до 17 дюймів із матрицею за технологією IPS або TN+film. Користувачі можуть насолоджуватися реалістичним зображенням, контрастністю та чіткістю картинки.
  • Довговічні акумулятори. Місткість літій-іонної батареї досягає 6000 мАг. Ігрові ноутбуки оснащені акумуляторами на 3-8 осередків, що забезпечує тривалу автономну роботу. Батарея добре тримається при високих температурах.

Ноутбуки від цього бренду мають привабливий дизайн. Можна підібрати моделі у різних кольорах: від чорного до сріблястого.

Ремонт ноутбуків Acer у Львові

Недоліки ноутбуків ACER

Ноутбуки від цього тайванського бренду можуть перестати нормально функціонувати через неправильну експлуатацію, різкі перепади напруги, механічні впливи. Серед найпоширеніших недоліків можна виділити наступні:

  • Проблеми з екраном. Через забуті на клавіатурі предмети часто руйнується матриця.
  • Несправність клавіатури. Внаслідок попадання на клавіатуру рідини згоряє материнська плата.
  • Перегрів. Неправильне використання портативної комп’ютерної техніки в жарких умовах може призвести до несправності системи охолодження.

Деякі власники ноутбуків незадоволені низькою якістю USB-портів, які часто доводиться змінювати. Також у деяких моделях пластикові елементи корпусу можуть деформуватися або тріскатися навіть внаслідок незначних механічних впливів.

Ремонт ноутбуків ACER в Reboot Service

Якщо потрібен якісний та своєчасний ремонт ноутбуків Acer у Львові, то неодмінно зв’яжіться з працівниками сервісцентру Reboot Service. Фахівці готові виконати діагностику, ремонт комп’ютерної техніки та грамотно проконсультувати клієнтів.

Контактні дані Reboot Service:

Місто: м. Львів
Адреса: вул Тершаківців 10, 79005
Телефон: +38(097) 923-0879

Як до нас доїхати – https://www.google.com/maps?cid=17651932649725401983