Сильні та слабкі сторони iPhone 13

Переваги та мінуси iPhone 13

З появою нової моделі смартфона від компанії Apple, фанати почали поспіхом купувати його без попереднього аналізу. Користувачі з раціональнішим мисленням замислилися про необхідність придбати iPhone 13. Щоб було легше зробити вибір, слід виділити сильні та слабкі сторони даної моделі.

Ремонт iPhone 13 pro у Львові

Переваги айфон 13

У першу чергу, нова модель має більш потужний процесор. Це дозволяє значно швидше та без дискомфорту виконувати різні дії на смартфоні. Також iPhone 13 був оснащений потужнішою батареєю. В автономному режимі телефон здатний працювати не менше двох діб. Ця батарея працює за принципом не обмеженої кількості циклів.

Крім цього, iPhone 13 оснащується більш сучасною камерою, а також додатковими режимами зйомки. Під час введення відеозйомки користувач може швидко вибрати інший об’єкт для фокусування. Також збільшена частота кадрів камери, дозволяє робити якісніші фото та відео з насиченими ефектами руху.

Компанія Apple приємно вразила своїх фанатів розширенням лінійки кольорів. iPhone 13 можвило придбати в блакитному кольорі. Крім цього, зміни торкнулися екрана смартфона. Яскравіший OLED-дисплей і антивідблискова система, робить комфорт використання пристрою більш високим. Також в iPhone 13 збільшили обсяг внутрішньої пам’яті до 128 ГБ. Більше пам’яті – більше яскравих моментів.

Ремонт iPhone 13 mini у Львові

Слабкі сторони iPhone 13

Через збільшення об’єму батареї вага смартфона збільшилася. Також нова сучасна камера створює ефект випирання, що робить використання iPhone 13 менш зручнішим. Фанати компанії Apple були розчаровані відсутністю можливості використовувати старий чохол від iPhone 12. Це пов’язано з тим, що нова модель має незначні зміщення клавіш та розміщення камер у новій моделі.

Незважаючи на заявки Apple, iPhone 13 оснащюється старим роз’ємом для зарядки, який давно дискредитував себе. Якщо ви вже придбали цей гаджет і вам потрібен ремонт iPhone 13 у Львові – звертайтесь в Reboot Service