Ремонт корпусу ноутбука

Якщо говорити про виконання цих робіт за вигідною ціною, заміна корпусу ноутбука вимагає майстерності і спеціального устаткування. У Reboot Service візьмуться за:
реставрацію; полірування, шліфування, фарбування компонентів;відновлення функціональності.

Усунемо як дрібні, так і явні дефекти. Здійснимо фарбування, заміну окремих частин. Фахівці часто стикаються з необхідністю поміняти корпус на ноутбуці, коли причиною поломки виявилися заїдають петлі. Крім того, повноцінні ремонтні роботи необхідні, якщо:
виявлений люфт кришки;
виникають поскрипування під час відкриття / закриття або цей процес здійснюється з працею;
немає стійкого положення кришки після відкриття.
За необхідності будуть замінені петлі, монтажні кронштейни, елементи кріплення. Не забувайте приділяти належну увагу кожному компоненту вашого пристрою!
Скільки коштує ремонт корпусу ноутбука?

Основа лептопа включає як металеві, так і пластмасові деталі. Кожна модель має свої конструктивні особливості, але головними складовими є:
піддон;
кришка матриці;
рамка екрану;
петлі;
кнопки;
панель індикації. Тільки після проведення діагностики, повного розбирання можна виявити весь спектр прихованих поломок.
Варто врахувати, що проведення ремонтних робіт, їх вартість безпосередньо залежить від наявності деталей. Бажаєте відремонтувати корпус ноутбука, тріщини псують зовнішній вигляд? Покажіть лептоп професіоналам Reboot Service, вони усунуть дефекти максимально швидко і якісно. Крім того, після ремонту буде проведена перевірка якості з наданням гарантії.