Ми в центрі міста: пл. Петрушевича 5(жовті будки) | пн-пт. з 10.00 до 19.00

Search

Iphone 5c ціна ремонтних послуг

iphone 5c – це функціональний та стильний гаджет, який не залишить байдужими нікого. Відмінні функціональні можливості, сучасний дизайн та зручний розмір. Ціна на iphone 5c є недорогою, тому він сьогодні користується найбільшим попитом. Однак, в незалежності від вражаючих характеристик смартфону, навіть кращій мобільний може вийти з ладу. Це може бути, як подряпина або тріщина на дисплеї, так і потрапляння рідини в середину приладу. У випадку несправності, слід максимально оперативно провести діагностику та ремонт Вашого айфон 5с. Своєчасний ремонт iphone 5c стане запорукою не тільки успішного вирішення проблеми, але й економії коштів.
Для того, щоб ремонт смартфону пройшов швидко, якісно та коштував не дорого, процес «лікування» варто довіряти виключно кваліфікованим експертам.
Компанія Reboot-service пропонує точну діагностику та ремонт айфонів у Львові з гарантією якості. Завдяки високоточному обладнанню та команді досвідчених експертів ми швидко знайдемо та усунемо причину будь-якої несправності.

Iphone 5c Ціна з урахуванням запчастин
заміна скла 550
заміна екрану/дисплею/тачскріну 950
заміна корпусу 920
заміна батареї 350
головна камера 295
фронтальна камера 260
заміна гнізда зарядки 350
ремонт кнопки включення 300
заміна динаміка 150
конектор навушників 350
чистка від вологи 350
Ремонт по живленню від 300
заміна кнопки home 220
Back to Top
Product has been added to your cart