Основні проблеми сучасних смартфонів

Коли в світі панували прості кнопкові телефони – головною проблемою були механічні пошкодження. Саме з цим і приходила переважна більшість клієнтів сервісів з ремонту мобільних гаджетів. Однак сьогодні з’явились конкуренті проблеми це і збій софту, та навіть більш екзотичні порушення. В більшості випадків майстер без особливих складнощів відновить роботу пристрою, головне, щоб були у наявності комплектуючі. Тим не менш, щоб заощадити можна вивчити слабкі місця смартфонів, щоб берегти їх.

Дисплей – головна проблема

Заміна екрану/дисплею з якою стикалась велика кількість власників телефонів різного ґатунку. Як свідчить статистика, чотири з п’яти людей хоч раз за життя псували дисплей. Найбільша складність в тому, що його ховають під корпусом та загартованим склом, щоб захистити, проте саме через це і виникають труднощі з заміною.

Найчастіше екран страждає через падіння на підлогу. Проте це не єдина причина. Дисплеї виходять з ладу через ігри та недбайливе ставлення. Незважаючи на всі ризики, менше половини користувачів купують додатковий захист для най вразливішого місця телефону.

Цікавий факт: незважаючи на те, що пошкоджений екран унеможливлює нормальне використання смартфону (враховуючи, що в них сенсорне керування), далеко не всі поспішають встановлювати нову деталь. Опитування демонструють, що лише кожний десятий миттєво (в перші дні після поломки) йде в сервісний центр. Стільки ж людей взагалі не квапляться здавати гаджет у ремонт і продовжують користуватися смартфоном з розбитим екраном.

Ремонт айфонів у Львові

Батарея

Хто зараз не знає про Powerbank, мабуть хіба що ті, в кого залишилась Nokia 3310, яка певно досі тримає свій перший заряд. Сучасні ж мобільні пристрої потребують частої підзарядки. І це не тому, що раніше акумулятори мали більшу ємкість. Просто витрати енергії сьогодні нереально великі в порівнянні навіть з 10-ма роками раніше. Проте АКБ має обмежений ресурс циклів роботи. Коли вона його вичерпує, то смартфон починає швидко розряджатись. Отже заміна батареї – це друга часта послуга сервісних центрів.

Роз’єми

Ця проблема дещо перетинається з попередньою. Які виходи на корпусі телефону є зараз? В багатьох випадках він один – від зарядки. Також доволі часто трапляються моделі з роз’ємом для навушників. Проте саме заміна роз’ємів для зарядного пристрою є найбільш частою. І винні в цьому самі ж користувачі. Як вже було сказано, розряджаються сучасні пристрої значно частіше за своїх попередників, тому логічно, що ЗУ від’єднується значно частіше. Все б нічого, якби користувачі під’єднували смартфон до електромережі і не чіпали до повної зарядки. Проте їх продовжують активно використовувати для ігор, розмов, месенджерів і соцмереж. Через те що дріт постійно смикають виходить з ладу гніздо.

LG ремонт

Волога

Потрапляння вологи – це те, чого боїться будь який електронний пристрій (за винятком тих, які мають спеціальний захист). Але смартфони це окрема категорія, яка страждає від води чи не найбільше. Причина в тому, що ми не хочемо розлучатися з ними ні в душі, ні біля басейну, ні де інде. Проблема в тому, що якщо втопити гаджет його мало буде просто висушити, чи то скористатися лайф хаком покласти у рис. Втоплений смартфон з великою долею ймовірності вийде з ладу. Але є й хороша новина – в більшості випадків майстри сервісу зможуть відновити пошкоджений мобільний.

Динамік

Цей елемент найбільше страждає у тих, хто любить часто послухати музику на всю гучність. Крім того проблеми з динаміком починають турбувати через потрапляння сміття і вологи. Проблема його несправності хоч і часта, проте не складна і вирішити її зможуть у будь якому сервісному центрі.

Перепади температури

Не люблять сучасні гаджети великих морозів, тому взимку користуватися ними на вулиці не рекомендується. Так само не краща ідея брати смартфон з собою на пляж під палюче сонце, чи у баню. Через це виникають різні проблеми і не всі вони вирішуються легко. Відновлення перегрітого телефону може коштувати доволі дорого.

Наш сервіс виконує ремонт смартфонів у Львові будь-якого ступеню важкості. В нас працюють досвідчені професіонали, які точно встановлять причину несправності і оперативно її ліквідують.