Куди піти у Львові поки ви чекаєте на свій гаджет

Куди піти і що подивитись у Львові

Розташований у самому серці Західної України, Львів — місто з багатою історією, культурою та чарівністю. Від середньовічної архітектури до яскравої їжі та музики тут є на що подивитися і чим зайнятися.

Звернувшись в сервісний центр для ремонту смартфону чи ноутбука буває так, що ремонт займає всього кілька годин. Тому ми підготували декілька корисних порад чим зайнятись поки ви чекаєте на свої гаджети. Зверніть увагу, що сервісні центри Reboot Service знаходяться в центрі міста або дуже близько до центру. Отож, наша команда зібрала найкращі пам’ятки, історичні місця та місцеві визначні локації, щоб допомогти вам максимально ефективно провести час у місті.

Що подивитись у Львові

Старе місто Львова

Цей об’єкт Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО є домом для деяких з найбільш вражаючих архітектурних споруд міста, зокрема Ринкової площі, Вірменського собору та Львівського оперного театру. Прогуляйтеся мощеними вулицями та насолоджуйтеся видами та звуками старого Львова.

Високий Замок

Щоб помилуватися панорамним видом на місто, що захоплює дух, вирушайте на Високий Замок. Підйом на гору може бути трохи крутим, але вид з вершини того вартий. Звідси ви можете побачити все місто, яке розкинулося перед вами, з Карпатськими горами вдалині.

Львівський музей Арсенал

Якщо ви любитель історії, обов’язково завітайте у Львівський музей-арсенал. Ця вражаюча фортеця була побудована у 16 столітті для захисту міста від загарбників. Сьогодні у ньому знаходиться музей з експонатами військової історії Львова, а також колекція зброї та обладунків минулого.

Львівська національна художня галерея

Любителям мистецтва обов’язково треба завітати до Львівської національної художньої галереї. У цьому музеї знаходиться вражаюча колекція українського та європейського мистецтва, яка включає роботи від середньовіччя до наших днів.

Історичні визначні пам’ятки Львова, які варто побачити

Собор Святого Юра

Собор Святого Юра, збудований у 18 столітті, є однією з найважливіших пам’яток Львова. Ця вражаюча церква в стилі бароко прикрашена хитромудрими фресками, високою дзвіницею і багатою історією, що налічує сотні років.

Домініканський собор

Домініканський собор – ще одна вражаюча церква у Старому місті Львова. Цей приголомшливий собор у стилі бароко, побудований у 18 столітті, відрізняється яскравим біло-блакитним фасадом, хитромудрими скульптурами та приголомшливим інтер’єром з багато прикрашеним декором.

Личаківський цвинтар

Хоча відвідування кладовища може здатися дивним, Личаківський цвинтар є обов’язковим для відвідування любителями історії та культури. На цьому великому цвинтарі знаходяться могили багатьох відомих українців, зокрема письменників, художників та політиків.

Де поїсти у Львові

Криївка

Щоб отримати справді унікальні враження, вирушайте до Криївки, прихованого підземного бару з багатою історією. Під час Другої світової війни бійці українського опору використали це місце як таємне притулок, а сьогодні це популярне місце як серед місцевих жителів, так і серед туристів. Щоб увійти, вам потрібно буде дати правильний пароль охоронцям біля дверей.

Львівська майстерня шоколаду

Якщо ви ласун, обов’язково відвідайте Львівську майстерню шоколаду. Цей шоколадний магазин та кафе пропонує широкий вибір смачного частування, від трюфелів до гарячого шоколаду. Ви навіть можете поспостерігати за роботою шоколатьє і дізнатися про процес виготовлення шоколаду.

Театр пива “Правда”

Львів також відомий своїм пивом, і Театр пива «Правда» — одне із найкращих місць, де можна скуштувати місцеве пиво. Ця стильна пивоварня та ресторан пропонує широкий вибір пива, а також меню із традиційних українських страв.