iPhone 15: останні чутки та все, що ми знаємо

Що ми знайємо про iPhone 15

Наступний iPhone, ймовірно, буде представлено у вересні 2023 року.

Ми очікуємо побачити нові моделі Pro та Pro Max, чіп A17 Bionic, титанову раму, покращені камери та, можливо, навіть — нарешті — порт USB-C, який замінить застаріле підключення Lightning. Це означає, що настав час розміщувати всі ці запатентовані кабелі Apple у вашому особистому музеї; якщо ви вирішите оновити пізніше цього року, ви, ймовірно, заміните їх на сертифіковані Apple кабелі USB-C.

Кілька останніх макетів, заснованих на витоках інформації, свідчать про те, що титановий корпус iPhone 15 матиме більш матовий вигляд, ніж попередній гладкий алюміній. Він навіть може мати округлі боки. Інші витоки свідчать про очікувані кольори шасі: Midnight, Starlight, Green, Yellow, Pink і класичний Product (RED).

Переходьте за посиланням щоб дізнатись ціни на ремонт iPhone у Львові.

iPhone 15 буде доступний у чотирьох моделях

Марк Гурман з Bloomberg, який у минулому успішно передбачив новини про iPhone, говорив, що з моменту запуску iPhone 14 на вибір буде чотири моделі. Але, щоб продавати нове прізвисько «Ultra» для своєї найвищої пропозиції, Apple цього року може вчинити інакше з класифікацією кожної моделі. Передбачається, що 6,1-дюймовий iPhone 15 буде доступний у 6,7-дюймовому варіанті iPhone 15 Plus, а 6,1-дюймовий iPhone 15 Pro, за чутками, супроводжуватиметься 6,7-дюймовим варіантом «Pro Ultra». Ultra може бути наповнений преміальними вдосконаленнями, наприклад, титановим покриттям корпусу, схожого на Apple Watch Ultra.

Хоча Apple зазвичай не надає спільних конфігурацій пам’яті, оперативна пам’ять між чотирма моделями може відрізнятися. У попередньому звіті тайванська дослідницька компанія TrendForce стверджує, що Apple збільшила кількість оперативної пам’яті на iPhone 15 Pro. Apple може збільшити оперативну пам’ять з 6 ГБ до 8 ГБ на моделі Pro/Ultra. iPhone 15/15 Plus, ймовірно, залишиться на 6 ГБ.

Як буде виглядати iPhone 15?

Мова дизайну, яку Apple випускає протягом кількох останніх поколінь, здебільшого залишається незмінною. І виїмки точно не буде: кожна модель iPhone 15, як очікується, матиме динамічний острів, що цілком вірогідно, враховуючи, що Apple вже включила цю частину дизайну в iPhone 14 вищого класу. Принаймні, це зробить усі маленькі додатки та можливості Dynamic Island доступними для користі.

Рамки навколо дисплею iPhone 15 також можуть трохи потріскатися — приблизно 0,7 мм. Гурман повідомив, що компанія використовує техніку лиття під тиском під низьким тиском (LIPO), щоб зменшити рамки на пристрої з 2,2 мм до 1,5 мм. Apple використала цю технологію, щоб затягнути рамки навколо Apple Watch Series 8.

Чи буде в iPhone 15 твердотільні кнопки збоку, а не механічні? Чутки ширяться ще з минулого року. Якщо це правда, кожна кнопка функціонуватиме як міні-трекпад, як кнопка «Додому» на поточному iPhone SE. Однак нещодавній звіт того ж аналітика, який спочатку сказав нам, що ми отримаємо твердотільні кнопки, є зворотним, посилаючись на те, що Apple змінила свою думку. Ми незабаром дізнаємось!

Якщо вам потрібен ремонт iPhone 15 у Львові – звертайтесь в Reboot Service.

Ремонт iPhone 15 у Львові

Скільки буде коштувати iPhone 15?

Офіційних цін на iPhone 15 поки немає. Відомий витік LeaksApplePro нещодавно написав для HowToiSolve, що вони очікують, що iPhone 15 Ultra коштуватиме майже на 200 доларів більше, ніж iPhone 14 Pro Max. Це дало б початкову ціну Ultra від 1200 до 1300 доларів. Ходять чутки, що Apple приділяє більше уваги якості збірки, щоб виправдати цю ціну, але це також поінформовано про «зростання витрат виробництва та інфляцію».

iPhone 15 матиме USB-C

iPhone 15 матиме USB-C. Apple зобов’язана дотримуватися законодавства ЄС, яке стверджує, що компанія повинна прийняти USB-C на свою лінійку iPhone до 2024 року. Численні витоки з моменту рішення у жовтні 2022 року вказували на те, що це неминуче.

Звичайно, у цій ситуації є застереження. Ми також чули, що Apple заохочуватиме проходження кабелів USB-C через програму MFi, яка спочатку була названа таким чином, щоб вказати, що аксесуари «Створено для iPod». Це не означає, що ви не зможете ділитися кабелями USB-C зі своїми друзями та сім’єю, які люблять Android, але ймовірно буде обмеження на швидкість заряджання та передачі даних на кабелях, які не є MFi, через цю програму сертифікації.