Google Pixel: основні проблеми та шляхи їх вирішення

Google Pixel — лінійка смартфонів, працюючих на ОС Android, яку не офіційно прийнято вважати еталонною. Чому? Тому що Google, яка є розробником операційної системи, краще за інших знає як оптимізувати технічну частину із софтверною.

І дійсно, на практиці смартфони від Google демонструють себе виключно з привабливої сторони, маючи:

 • чудовий дисплей з високою роздільною здатністю;
 • достатню кількість оперативної пам’яті, яка має велику швидкість;
 • топовий процесор та графічний модуль;
 • по-справжньому якісну камеру (як фронтальний, так і основний модуль);
 • акумуляторну батарею великої ємності;
 • та інші модулі, які “сховані” у корпусі, але грають величезну роль у якості та зручності користування смартфоном.

Не дивлячись на всі казані вищу переваги, фірмові девайси від “корпорації добра”, як демонструє багаторічна практика, не є ідеальними. Тому ремонт Google Pixel має вельми високий попит серед власників. Адже ці пристрої мають свої “слабкі місця”, і не одне.

Ремонт google pixel у Львові

Проблеми з дисплеєм — на першому місці

Дисплейний модуль, не дивлячись на захист, який насправді стає більш досконалим з кожним роком, займає перше місце серед розповсюджених проблем. Серед негараздів, які трапляються з дисплеєм Гугл Піксель найчастіше, можна виділити:

 • механічне пошкодження, спричинене необережним використанням (падіння пристрою на тверду підлогу з великої відстані, або прямий контакт із водою);
 • проблеми з сенсором (він же touch screen);
 • так зване “вигорання” матриці OLED/Super Amoled;
 • та проблеми програмного характеру, які зазвичай поправляються перевстановленням прошивки.

Несправність АКБ

Аккумуляторна батарея через брак, вичерпаний ресурс та інші проблеми, перестає тримати заряд і потребує заміни. Років 15 тому це взагалі не було проблемою, тому що акумулятори були з’ємними й легко від’єднувались.

Але сьогодні смартфони (і Google Pixel не є виключенням) потребують розбору корпусу. А для цього треба мати досвід, а також необхідний інструментарій.

Проблеми з операційною системою

OS Android — вкрай розповсюджена система. Незважаючи на це, вона не є ідеальною і час від часу може демонструвати проблеми. Навіть флагман від Google — Pixel не застрахований від програмних збоїв.

Тому при постійних зависаннях, перегріві, а також при зниженні продуктивності під час роботи та ігор, слід говорити про проблеми з боку операційної системи. І лікується це у більшості випадків — перепрошиванням.

google pixel ремонт у львові

Роз’єми та їх проблеми

Сучасні смартфони йдуть до мінімізації клавіш та роз’ємів на своєму корпусі. Це стало можливим завдяки розвитку бездротових технологій та їх серйозному вдосконаленню.

Піксель не став виключенням, але незважаючи на наявність функції бездротової зарядки, все ж таки має стандартний роз’єм USB-C. Внаслідок частого та необережного використання він часто зазнає шкоди. Внаслідок чого виходить з ладу. Його можна замінити, але це у більшості випадків не під силу звичайним користувачам. Все вищезазначене є характерним і для 3,5 мм аудіо роз’єму.

Проблеми з динаміком, мікрофоном та корпусом

Незважаючи на високу якість компонентів, ремонт Google Pixel у Львові користується шаленим попитом. Адже корпус, та фізичні клавіші — зношуються: кнопки западають та не реагують на натискання, а корпус втрачає свій вигляд і стає мало привабливим.

Те ж саме трапляється з мікрофоном та динаміками — з часом вони втрачають свої властивості і потребують заміни.

Професійний ремонт у Львові

Всі проблеми, які вказані вище, потребують досвіду, та наявності якісного обладнання. Наша компанія гарантує ремонт мобільних телефонів у Львові. Фахівці сервісу мають відповідний досвід та навички, а для якісної діагностики та ремонту має все необхідне:

 • сучасне ремонтно-діагностичне обладнання, яке дає можливість проводити діагностику коректно та швидко;
 • велику кількість оригінальних деталей, які зроблять подальше користування смартфоном таким же комфортним та зручним;
 • доступну цінову політику, завдяки якої ремонтувати пристрій стає насправді доцільним кроком!

Ми гарантуємо своєчасність виконання всіх робіт, а також надаємо гарантію на всі виконані роботи та надані послуги.