Чи буде PS 4 актуальною в найближчі роки?

Чи варто купувати PlayStation 4 у 2023 році?

З урахуванням дефіциту нових моделей, значно виріс попит на PS 4 — це дозволяє отримати бажану консоль за доступною ціною, а також не відмовляти собі у довгоочікуваних іграх (та навіть у ексклюзивних релізах), які виходять у оптимізації під різні версії приставок.  

Виробник стверджує, що підтримка пристроїв PS 4 планується мінімум до 2023 року, з подальшим випуском ігр для цієї версії приставок у майбутньому. 

Думка представників компанії

У головному офісі Sony наголошують, що максимально довго підтримуватимуть власників PS4 та не стануть змушувати перейти на нове покоління пристроїв за допомогою проектів “system sellers”. 

Такого консенсусу фірма досягла не лише через нестачу приставок нового покоління. Представники дотримувалися такої думки ще за часів пандемії, тому наразі немає причин перейматися щодо термінового переходу на новітні PS5.

Читайте також сильні та слабкі сторони PLayStation 5.

Графіка

Завдяки апаратній основі пристрій гарантує високу якість зображення та деталізацію кадрів. Приставка PlayStation 4 чудово підходить навіть для старих ігор, анітрохи не спотворюючи чіткість картинки на екрані. Серед недоліків можна відмітити виключно відсутність трасування променів. 

Не дивлячись на формальну продуктивність стандартної моделі PS4 у 1,84 терафлопс, її графіка майже нічим не відрізняється від оновлених версій. Та сама точність, частота кадрів, детальні тіні і відблиски та яскравий геймплей забезпечені на стабільному рівні. 

Актуальні ігри та параметри

Ігрова консоль без проблем дозволяє встановлювати новинки від світових розробників та відтворювати їх у звичному режимі. Немає жодних обмежень для бажаючих надалі використовувати приставку минулого покоління. 

Звісно, не можна не згадати про пришвидшене завантаження ігрового матеріалу на PS5, вищу продуктивність, а також покращений звук та підтримку ігр у 4К, у чому PS4 поступається новим моделям. Варто не забувати, що оновлені версії, не дивлячись на вищу ціну, мають кращу ергономіку та більш практичні у використанні.

Висновок

Враховуючи те, що усі релізи найближчого часу продовжать виходити для PlayStation 4, — можна сміливо купувати приставку, враховуючи її низьку вартість та кількість доступних приладів на ринку. Фірма Sony планує і надалі надавати підтримку користувачам консолей минулого покоління.

Якщо ви вже власник ігрової консолі і вам потрібен ремонт PS у Львові – звертайтесь в ребут сервіс.