Ремонт Хiomi

Компанія Хiomi не перестає дивувати нас новими моделями функціональних і стильних мобільних телефонів. Основним завданням кожного гаджета є максимальне спрощення життя сучасного користувача. Саме тому нові моделі телефонів Хiomi гармонійно поєднують в собі якісні фото-камери, сучасне програмне забезпечення і вражаючу пам’ять. Крім високої технологічності і якісної збірки мобільні Хiomi – є фінансово доступним вибором. На жаль, в незалежності від моделі, мобільні пристрої Хiomi так само можуть вийти з ладу, як і будь яка інша техніка. Причинами виходу з ладу мобільного телефону може стати, як банальна халатність з боку користувача, так і поломка складових пристрою. Це може бути, як проблема з сенсором або фотокамерою, так і з зарядним пристроєм.
У разі виникнення неполадок, ремонт Хiomi починається з детальної діагностики мобільного пристрою. Завдяки спеціальному обладнанню, сьогодні можна встановити з точністю в 100% основну причину поломки з подальшим її усуненням.
Найпоширенішими категоріями ремонту Xiaomi є:

 • Заміна дисплея.
  Заміна дисплея необхідна в разі наявності подряпин, відколів або тріщин. Так само дисплей слід замінити в разі низької сенсорної функціональності;
 • Прошивка.
  На телефонах Xiaomi передбачена оригінальна прошивка MIUI, яка не адаптована під регіон нашої країни. Для того, щоб в мобільному з’явилась російська або українська мова його необхідно прошити. Крім того, прошивка необхідна, після системних збоїв, а так само в разі відновлення телефону після невдалого оновлення програмного забезпечення.
 • Ремонт після потрапляння в телефон води.
  У разі потрапляння рідини в мобільний пристрій його негайно необхідно принести в сервісний центр. Оперативне усунення неполадок дозволить виключити окислення внутрішніх елементів телефону.
 • Вихід з ладу камери.
  У разі не збереження фото або при зависанні телефону перед початком зйомки необхідна діагностика неполадки камери.
 • Заміна батареї або гнізда зарядки.
  Якщо мобільний апарат перестав реагувати на зарядку, то найімовірніше причиною поломки є неакуратне використання мобільного телефону. Причиною такої несправності може стати різке виривання шнура зарядки з мобільного пристрою.
 • Для того, щоб ремонт мобільного телефону Хiomi пройшов не тільки швидко, але і правильно, його проведення слід довіряти тільки досвідченим експертам.
  Загальні послуги по ремонту

  Назва послуг Ціна, грн.
  Заміна сенсорного екрану (тачскрін) від 200 грн
  Заміна екрану від 200 грн
  Заміна елементів корпусу планшета від 150
  Заміна роз’єму живлення від 150 грн
  Захисне скло Xiaomi з поклейкою 140 грн

  Ціни на ремонт Xiomi в залежності від моделі телефону

  Заміна скла, екрану, дисплею Ціна з урахуванням запчастин
  Xiaomi redmi 3/3s/3x 970 грн
  Xiaomi redmi note 3/3Pro/Se 990 грн
  Xiaomi redmi Note 4 950 грн
  Xiaomi redmi 4/4x/4a 980 грн
  Xiaomi Mi4/Mi4w 990 грн